Elżbieta Błońska

Elżbieta Błońska

Doświadczenie osobiste i biografia

Jestem psychologiem,certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym nr
certyfikatu 1295 oraz prowadzę ćwiczenia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.
Ukończyłam studia doktoranckie pisząc prace nawiązującą do Terapii Schematów
Younga. Ponadto realizuje program specjalizacyjny z neuropsychologii.

Leczone choroby

Jestem absolwentka jednolitych studiów magisterskich kierunku psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, ukończyła również studium psychologii sądowej, trening umiejętności w terapii dialektyczno-behawioralnej oraz podstawowy kurs DBT. Uczestniczyła w licznych kursach, które pomagają mi w codziennej pracy całościowo widzieć pacjenta takich jak kurs psychoterapii systemowej WTTS, poznawczo-behawioralnej, kurs z zakresu psychodietetyki ,praca z osobami z zaburzeniami psychotycznymi, depresja w życiu zawodowym i prywatnym.

Ukończyłam również 4-letnie studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz studia doktoranckie w Państwowej Akademii Nauk w IP. Jestem również w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej na ścieżce Neuropsychologia. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poddaje swoją pracę regularnej superwizji zarówno indywidualnej i grupowej. W swojej pracy terapeutycznej łączę terapie poznawczo-behawioralną z systemową oraz terapią schematów.

Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z dorosłymi oraz dziećmi. Obecnie pracuje na Oddziale Psychiatrycznym, gdzie prowadzę terapię indywidualną i grupową, zajmuje się również psychoedukacją pacjentów. Prowadzę wykłady, ćwiczenia i treningi dla studentów zarówno w Nysie ( PWSZ Nysa oraz Centrum Edukacyjne Poznańska) jak i we Wrocławiu (wykładowca Uniwersytetu SWPS). Ponadto pracuje jako psychoterapeuta w KLINICE SWPS w Warszawie, gdzie prowadzę sesje diagnostyczne oraz terapeutyczne dla pacjentów. Hobbistycznie zajmuje się edukacją w asyście psa zarówno na Oddziale jak i placówkach oświatowych.