Bądź bezpieczny, przejdziemy przez to razem…

Czy doświadczasz osobistych trudności? Jeśli Twoje zdrowie emocjonalne i psychiczne, relacje, kariera i jakakolwiek inna dziedzina Twojego życia może skorzystać na transformacji, nasze usługi psychoterapeutyczne mogą Ci pomóc! Oferujemy wsparcie i narzędzia potrzebne do rozwoju. Nasz zespół pomoże Ci znaleźć pozytywną i zdrową przestrzeń oraz życie.

Nasz zespół profesjonalistów z Nysy, Brzegu i Opola

Jesteśmy zespołem wysoko wykształconych, akredytowanych i doświadczonych psychoterapeutów, psychologów i psychiatrów (z tytułami doktora i magistra). Nasz zespół jest wyposażony i pasjonuje się pomaganiem we wszelkich problemach ze zdrowiem emocjonalnym i psychicznym, a także potrzebami osobistymi i zawodowymi. Nasi terapeuci są szczerzy, serdeczni i opiekuńczy, ponieważ czują, że ich celem w życiu jest pomóc zmienić życie klientów takich jak Ty.

Wszyscy Logopeda Pedagog Psychiatra Psycholog Psychoterapeuta Rejestratorka
WhatsApp Image 2023-01-17 at 17.43.31

Elżbieta Błońska

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym nr certyfikatu 1295 oraz prowadzę ćwiczenia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.
Karolina Dębicka

Karolina Dębicka

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia w specjalności psychologii klinicznej, swoje doświadczenie zdobywałam na stażach w:.
Adrianna Pierzga

Adrianna Pierzga

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii poznawczo - behawioralnej, pedagogiem specjalnym w zakresie edukacji i.
Justyna Tkaczyk

Justyna Tkaczyk

Jestem absolwentką psychologii (dyplom magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie Opolskim) oraz ukończyłam szkolenie z Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci.
WhatsApp Image 2022-10-23 at 22.52.42

Rafał Łężny

Psychoterapeuta, czerpie z paradygmatu psychodynamicznego, teorii więzi i systemu rodzin. Pracuje z dorosłymi i parami
Filip Stramecki

Filip Stramecki

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W roku 2022 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych za rozprawę.
Romaszko

Krystian Romaszko

Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie psychiatrii. Obecnie pracuję w Oddziale Psychiatrycznym Zamkniętym z Pododdziałem Detoksykacji Milickiego.
Małgorzata Kozłowska

Małgorzata Kozłowska

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr Certyfikatu 1330). Tytuł magistra psychologii oraz doktora Nauk Społecznych.
logo-alpha

Ina Vasiliev

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim KUL. Ponadto ukończyłam wiele kursów specjalistycznych.
Aleksandra Satora

Aleksandra Satora

Posiadam fachową wiedzę z zakresu terapii zajęciowej, pedagogiki specjalnej, oligofrenopedagogiki, wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji.
logo-alpha

Natalia Pszon

Leczone choroby: Zaburzenia lękowe, Zaburzenia emocjonalne, Depresja, Zaburzenia nastroju, Stres, Kryzys emocjonalny, Lęki, Zaburzenia osobowości, Zaburzenia psychosomatyczne
Ilona Zakowicz

Ilona Zakowicz

Pedagożka (gerontolożka, gerontopedagożka) i kulturoznawczyni, nauczycielka akademicka na kierunku psychogerontologia w Instytucie Psychologii UWr.
Justyna Lewandowska

Justyna Lewandowska

Jestem logopedą z 15-letnim doświadczeniem w pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Od 8 lat prowadzę również prywatną praktykę.
Klaudia Zakowicz

Klaudia Zakowicz

Pani Klaudia jest psychologiem o specjalności klinicznej oraz pedagożką rodzinną. Jest absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej oraz Uniwersytetu.
Hania Wisła

Hanna Wisła

Jestem absolwentką kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie pracuję w Oddziale Psychiatrycznym Ogólnym.
logo-alpha

Joanna Hulajko

W roku 1998 ukończyłam Pedagogikę Oświatowo Artystyczną na Uniwersytecie Opolskim. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w Szkołach Podstawowych,.
Anita Słodkowska

Anita Słodkowska

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika specjalność: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka. Ukończyłam.
logo-alpha

Wiktoria Majka

Aktualnie jestem studentką 4 roku psychologii o specjalności klinicznej. Na studiach stale poszerzam swoją wiedzę w zakresie.
Hania Górska

Hanna Górska

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Opolskim. W SENSUM pełnię obowiązki z zakresu rejestrowania pacjentów. Cieszę się, że.
cv3

Dawid Świerczek

Pan Dawid jest absolwentem psychologii na Uniwersytecie Opolskim. Ukończył studiapodyplomowe z zakresu psychodiagnostyki i psychologii transportu na…
Gerymski_zdjęcie (2)

Rafał Gerymski

Ukończyłem jednolite studia magisterskie z psychologii o specjalności klinicznej (Uniwersytet Opolski) oraz seksuologii (Dolnośląska Szkoła Wyższa). Na…
342747136_766131948510517_8132900315938873160_n

Izabela Bator

Pani Izabela jest psychologiem o specjalności klinicznej, ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na KULu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała…