Patrycja Grajeta

Patrycja Grajeta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Opolskim. Kształciłam się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej).

W pracy zawodowej zajmuję się pomocą psychologiczną, diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Swoje doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam pracując w Szkole Specjalnej w Brzegu, Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Oławie, Miejskim Przedszkolu nr 2 w Oławie, Przedszkolu Publicznym nr 8 w Brzegu.

Doświadczenie zawodowe z osobami dorosłymi zdobyłam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego MEDSAL w Brzegu, gdzie prowadziłam terapię osób dorosłych. W swojej praktyce kieruję się dobrem pacjenta oraz Kodeksem Etycznym Psychologa. W kontakcie z pacjentami ważne jest dla mnie budowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Pracuję w nurcie psychodynamicznym.