Marta Sudoł-Malisz

Marta Sudoł-Malisz

Psycholożka z 10-cio letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, dorosłymi oraz dziećmi. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, na którym obecnie pracuje prowadząc zajęcia dydaktyczne oraz badania naukowe. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół psychologii społecznej, psychologii zdrowia oraz neuropsychologii ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń neurorozwojowych.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach oraz studiach podyplomowych. Ukończyłam m.in.: Studia podyplomowe z Neuropsychologii klinicznej z diagnozą neuropsychologiczną na Uniwersytecie SWPS w Katowicach, Studia podyplomowe z Psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, Szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) w Krakowie, Roczne Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, Szkolenie „Podstawy pomocy psychogeriatrycznej” w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu i wiele innych.

Zakres oferowanego wsparcia: – diagnoza neuropsychologiczna – diagnoza psychologiczna w kierunku ADHD – psychoedukacja osób z diagnozą zaburzeń ze spektrum autyzmu i ich bliskich – psychoedukacja osób z diagnozą ADHD i ich bliskich – konsultacje psychodietetyczne W pracy jak i w życiu prywatnym stawiam na otwartość, autentyczność i zaangażowanie.