Category: Psycholog

Marta Sudoł-Malisz

Psycholożka z 10-cio letnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, dorosłymi oraz dziećmi. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, na którym obecnie pracuje prowadząc zajęcia dydaktyczne oraz badania naukowe.

Małgorzata Rączka

Jestem psychologiem, ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz podyplomowe studia w zakresie Psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej oraz Psychosomatyki i Somatopsychologii na wyżej wymienionej uczelni. Jestem również psychoterapeutą w trakcie szkolenia, pracując w nurcie integracyjnym.

Patrycja Grajeta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia (specjalność psychologia kliniczna) na Uniwersytecie Opolskim. Kształciłam się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej).

Rafał Gerymski

Ukończyłem jednolite studia magisterskie z psychologii o specjalności klinicznej (Uniwersytet Opolski) oraz seksuologii (Dolnośląska Szkoła Wyższa). Na co dzień jestem związany z Instytutem Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, gdzie prowadzę zajęcia i realizuję badania naukowe. Jestem autorem licznych publikacji z zakresu seksuologii, psychokardiologii, neuropsychologii i zdrowia publicznego.   W pracy gabinetowej zajmuję…

Dawid Świerczek

Pan Dawid jest absolwentem psychologii na Uniwersytecie Opolskim. Ukończył studiapodyplomowe z zakresu psychodiagnostyki i psychologii transportu na UniwersytecieHumanistycznospołecznym we Wrocławiu. Jest certyfikowanym psychologiem diagnostą.Obecnie jest w trakcie kursu nadającego uprawnienia pedagogiczne. Swoje doświadczenie zdobył, pracując w ośrodku szkolenia kierowców, gdzie zajmował siębadaniem predyspozycji zawodowych oraz wydawaniem pozwoleń do kierowania pojazdamiciężarowymi…

Ina Vasiliev

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim KUL. Ponadto ukończyłam wiele kursów specjalistycznych dotyczących diagnozy dzieci, młodzieży i dorosłych.

Małgorzata Kozłowska

Jestem psychologiem, pedagogiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr Certyfikatu 1330). Tytuł magistra psychologii oraz doktora Nauk Społecznych w dziedzinie Pedagogiki zdobywałam na Uniwersytecie Wrocławskim.

Justyna Tkaczyk

Jestem absolwentką psychologii (dyplom magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie Opolskim) oraz ukończyłam szkolenie z Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i Młodzieży w Centrum CBT w Warszawie.